«Бідного» сільського голову спіймали на хабарі у 300 тисяч євро

222
2 червня 2016 року працівники Служби безпеки України затримали голову однієї з сільських рад Васильківського району Київської області під час спроби отримання хабара загальною сумою близько 300 тисяч євро.

Відповідно до повідомлення прес-служби СБУ, сільський голова вимагав хабар у кілька сотень тисяч євро від керівництва агропромислової фірми за довгострокову оренду землі загальною площею близько 26 гектарів.
Під час затримання чиновник намагався втекти від правоохоронців, проте марно. Разом із ним спіймали й одного з депутатів сільської ради, який у справі виступав у ролі посередника.
Операцію успішно завершили працівники Служби безпеки України у співпраці з Національним антикорупційним бюро і Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою. Нині вже відкрили кримінальне провадження відповідно до статті Кримінального кодексу про отримання хабара в особливо великих розмірах.
Додамо, у лютому поточного року голову однієї з сільських рад у Криворізькій області затримали під час спроби отримання хабара в розмірі близько 8 тисяч доларів, уже у травні його колегу з Сумщини затримали за хабарництво загальною сумою близько 2,6 мільйона гривень.

Коментарi

Коментарiв