Янукович брав кошти на розгін Майдану з «чорної каси» Партії регіонів

244
Колишній глава СБУ, чинний лідер руху «Справедливість» заявив, що силові акції проти активістів Революції гідності 2013-2014 року фінансували з «чорної каси» Партії регіонів екс-президента Віктора Януковича.

«Янукович, екс-голова Служби безпеки України Якименко, екс-голова Міністерства внутрішніх справ Захарченко використовували цю «чорну касу» для фінансування злочинів проти Майдану. Проплачували викрадення людей, різання шин, інші провокації та злочини», − заявив в ефірі «Еспресо» Наливайченко.
Він також повідомив, що план розгону активістів у лютому 2014 року, який підписали очільники силових структур, також профінансували з «чорної каси» партії Януковича. У цілому це обійшлося приблизно в 500 тисяч доларів.
Нагадаємо, 28 травня 2016 року колишній перший заступник очільника СБУ Віктор Трепак передав Національному антикорупційному бюро документи, які є доказом здійснення «чорної бухгалтерії» колишньою владою. Відповідно до матеріалів, Партія регіонів незаконно оплачувала низку послуг чиновникам і високопосадовцям, у цілому сума хабарів становить близько 2 мільярдів доларів.
Уже 31 травня значну частину матеріалів справи оприлюднили у відкритому доступі, проте в опублікованих документах немає інформації за період із 6 по 22 жовтня, коли в Україні відбувалися вибори до Верховної Ради – саме тоді партія Януковича чи не найактивніше користувалася «чорною касою».

Коментарi

Коментарiв