Україна та США узгодили кредитні гарантії на 1 мільярд доларів

204
3 червня 2016 року уряди України та США підписали Угоду про надання кредитних гарантій українській стороні загальною сумою близько 1 мільярда доларів.

Відповідно до повідомлення прес-центру Міністерства фінансів України, документ дозволить українській стороні отримати не лише кредитні гарантії, але й додаткові можливості для підтримки й захисту найбільш уразливих категорій населення від впливу економічних факторів.
Ця гарантійна Угода є частиною дво- та багатосторонньої економічної підтримки України, що враховує чотирирічну програму МВФ (Механізм розширеного кредитування), та відображає збільшення підтримки економічних реформ українського Уряду. Угода покликана допомогти в реалізації програми економічних реформ України, що підтримується Міжнародним валютним фондом, Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та іншими членами міжнародної спільноти, а також забезпечити подальший доступ України до ринків капіталу, – зазначено в повідомленні.
Також ідеться про те, що кошти, надані Сполученими Штатами Америки, надійдуть до загального фонду державного бюджету та будуть використані на соціальну допомогу найбільш вразливих категорій населення від впливу економічних факторів, у тому числі в результаті значного зростання тарифів на газ.
«Від імені Кабінету Міністрів і народу України я хочу щиро подякувати США за постійну і незмінну підтримку. Ця Угода про надання кредитних гарантій є важливою для реалізації економічних реформ та соціального захисту вразливих українців», – заявив після підписання документа міністрів фінансів України Олександр Данилюк.

Коментарi

Коментарiв