Мінфін упевнений у позитивному рішенні МВФ щодо України

259
Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що впевнений у позитивному рішенні МВФ щодо надання чергового кредитного траншу відповідно до програми розширеного фінансування.

Лівий берег нагадує, що в липні поточного року керівництво Міжнародного валютного фонду розглядатиме питання щодо надання Україні чергового кредитного траншу загальною сумою близько 1,7 мільярда доларів. Держава мала отримати ці кошти ще минулого рок, проте МВФ заморозив фінансування у зв’язку з політичною кризою й іншими неузгодженостями.
«Я оптимістично налаштований щодо рішення Фонду. Думаю, воно буде позитивним, оскільки місія МВФ, що працювала в Україні у травні, отримала відповіді на всі запитання. У нас вийшов конструктивний діалог, а це – найважливіше в такому процесу. Все інше – просто технічні моменти. Потрібно виконати низку дій», – зазначив глава Міністерства фінансів.
Він також підкреслив, що йдеться і про ухвалення низки законопроектів Верховною Радою України, після чого відбудеться засідання Ради директор Міжнародного валютного фонду.
Додамо, 5 червня 2016 року заступник голови МВФ Девід Ліптон оголосив, що Фонд узгодив майже всі питання щодо оновлення меморандуму про співпрацю з Україною: «Ми перебуваємо на завершальній стадії переговорів, ми досягли угод із українським урядом у ключових питаннях. Є ще кілька незначних моментів, які слід узгодити».

Коментарi

Коментарiв