У банках заблоковано десятки мільярдів вкрадених держкоштів, – Петренко

230
Міністр юстиції України Павло Петренко повідомив, що у вітчизняних банках заблоковано близько 50 мільярдів гривень і 1,5 мільярда доларів вкрадених державних коштів.

«Хочу звернутися до депутатів парламенту з пропозицією, щоб наступного сесійного тижня було розглянуто закон про цивільну конфіскацію, який розроблявся протягом останніх фактично декількох місяців Мін’юстом, народними депутатами, експертами, який дасть можливість в рамках цивільного провадження стягнути ті кошти, які нині заблоковані в українських банках. Ідеться про 50 мільярдів гривень і 1,5 мільярда доларів, які були вкрадені з українського бюджету, які потрібні для армії, для пенсіонерів, людей, які потребують захисту», – заявив в ефірі 112 глава Міністерства юстиції.
Додамо, 31 травня цього року в Національному медичному університеті імені Богомольця відбулася ревізія, під час якої працівники Державної фінансової інспекції України виявили порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів загальною сумою близько 3,5 мільйона гривень.
Зокрема, йдеться про недотримання вимог законодавства з питань оплати праці, підготовки спеціалістів та працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, оренди державного та комунального майна, надання цільових пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти тощо.

Коментарi

Коментарiв