Нацкомісія затвердила підвищення тарифів на теплопостачання

209
9 червня 2016 року Національна комісія з питань урегулювання енергетики й комунальних послуг офіційно затвердила підвищення тарифів на теплову енергію та послуги центрального опалення з 1 липня цього року.

Відповідно до рішення Національної комісії й попередньої резолюції Кабінету Міністрів України, з 1 липня поточного року тарифи на теплову енергію й послуги центрального опалення зростуть приблизно на 75-90% в залежності від постачальника.
«Левова частка коригування пов’язана з рішенням Кабінету Міністрів про ціну на газ, решта − перегляд заробітних плат відповідно до нового рівня мінімальних зарплат і рівня єдиного соціального внеску, зміна роздрібних тарифів на електроенергію», − цитує Лівий берег главу Нацкомісії Дмитра Вовка.
Додамо, 2 червня цього року генеральний директор Київводоканалу Дмитро Новицький заявив, що вартість холодної води для мешканців столиці може суттєво зрости вже найближчим часом.
За словами чиновника, вартість холодної води зросте від 10,24 гривень до 13,43 для мешканців багатоповерхових будинків і від 8,68 гривень до 12 гривень за кубометр для мешканців приватних будинків.

Коментарi

Коментарiв