Порошенко виділив додаткових 3 мільярда на відновлення Донбасу

228
Увечері 9 червня Президент України Петро Порошенко підписав закон, що передбачає виділення додаткових 3 мільярдів гривень на відновлення територій тимчасово окупованого Донбасу.

«Ми зробили все можливе для того, щоб знайти понад 3 мільярда гривень, які будуть спрямовані до місцевих бюджетів Донецької й Луганської областей, і будуть використані для якнайскорішого фінансування відновлення постраждалого Донбасу», − пообіцяв Президент.
Глава держави також наголосив, що ці кошти в першу чергу необхідні для реконструкції й ремонту 21 опорної школи, для будівництва й відновлення понад 20 амбулаторій і майже 30 дитячих садків – передає Українська правда.
У цілому на проекти з ремонту й реконструкції у соціальній галузі необхідно близько 1 мільярда гривень. За словами Президента, особливу увагу буде приділено об’єктам із водозабезпечення й водовідведення. Відповідно до умов фінансування, кошти буде надано для 113 таких об’єктів.
Крім того, в Луганській області необхідно привести в робочий стан близько 60 кілометрів доріг, а також здійснити проектування, ремонт і відновлення 6 зруйнованих унаслідок обстрілів мостів.

Коментарi

Коментарiв