ЦВК спрогнозувала зрив довиборів до Верховної Ради

197
Заступник глави ЦВК Андрій Магера заявив, що довибори до Верховної Ради України може бути зірвано у зв’язку з нестачею фінансування.

В ефірі 5 каналу Магера повідомив, що для проведення довиборів до парламенту не вистачає близько 12,5 мільйонів гривень. Відповідно, нардепи повинні протягом одного пленарного тижня у червні знайти необхідну суму, оскільки вже 1 липня повинні працювати виборчі дільниці.
«Надійшло подання Президента на призначення нових членів ЦВК у Верховну Раду України. Там є дві постанови − про звільнення членів ЦВК і призначення нових. Уявіть ситуацію, коли членів Центрвиборчкому звільнять, а нових не призначать. А нині виборчий процес. Центральна виборча комісія нині практично щодня реєструє кандидатів. І що далі?», − наголосив представник відомства.
Крім того, він висловив думку, що склад Центрвиборчкому повинен бути збалансованим і представляти інтереси всіх політичних сил у ВРУ: «Є й українське законодавство та міжнародні стандарти − кодекс належної практики з виборчих питань венеціанської комісії. У пункті 75 зазначено: склад центрального виборчого органу повинен бути збалансований, він повинен представляти інтереси всіх парламентських сил. Якщо у нас нині шість парламентських сил, то виникає питання, чому представники лише від трьох».

Коментарi

Коментарiв