Україна зазнала мільярдних збитків у справі «Укргазвидобування»

200
Увечері 15 червня глава НАБУ Артем Ситник і очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький під час спільної прес-конференції відзвітували про стан досудового розслідування махінацій, пов’язаних із компанією «Укргазвидобування».

Високопосадовці повідомили, що 15 червня цього року спецслужби затримали 10 з 20 осіб, чию причетність до махінацій із продажем блакитного палива, видобутого спільно з підприємством «Укргазвидобування», вже вдалося встановити – передає Дзеркало тижня.
Цієї ж доби працівники Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури здійснили майже 40 обшуків у Києві, Львові та Дніпрі. Внаслідок цих операцій було вилучено близько 500 тисяч доларів. 
Зазначимо, одним із фігурантів справи є народний депутат України Олександр Онищук. За словами Ситника, відомство вже передало Генеральному прокурору Юрію Луценку подання до Верховної Ради України про притягнення нардепа до кримінальної відповідальності. 
Нагадаємо, протягом 2013-2016 років підприємство «Укргазвидобування» за допомогою фіктивних бірж здійснювало продаж газу за заниженою ціною фірмам, які були під контролем компанії. Пізніше паливо вже за ринковою ціною перепродавали реальним підприємствам.

Коментарi

Коментарiв