Борг Росії перед Україною значною більший за «борг Януковича», – Гройсман

215
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що повернення так званого «боргу Януковича» РФ повинні вирішувати міжнародні суди з урахуванням того факту, що російська держава винні українській стороні значно більше.

«Я думаю, що це питання слід вирішувати правовим шляхом, нині проводяться відповідні юридичні процедури, які визначать долю наших відносин, у тому числі у фінансовій галузі», – наголосив Гройсман під час прес-конференції 16 червня у Національному прес-клубі в Вашингтоні в рамках робочого візиту до США.
«Насправді є дуже великий борг Росії перед Україною і його необхідно компенсувати. Цьому б дуже сприяла деокупація Криму, а також звільнення частини територій, які захоплені за допомогою російських військ», – цитує Укрінформ виступ глави українського уряду.
Нагадаємо, 1 червня 2016 року Голосіївський районний суд Києва оголосив заборону на виплату так званого «боргу Януковича» загальною сумою близько 3 мільярдів доларів. Крім того, суд заборонив органам державної влади «здійснювати будь-які дії, пов’язані із здійсненням платежів за державним зовнішнім запозиченню України перед Російською Федерацією».

Коментарi

Коментарiв