Україна отримає додатковий мільярд доларів від Світового банку

213
17 червня глава Кабінету Міністрів України Володимир Гройсман повідомив, що Світовий банк готовий збільшити фінансову підтримку держави на 1 мільярд доларів.

Під час зустрічі Гройсмана з директором-розпорядником і головним операційним директором Світового банку Шрі Мульяні Індраваті у Вашингтоні останній заявив про готовність організації надати Україні додаткових виділити 1 мільярд доларів.
Крім того, сторони домовилися про те, що Світовий Банк допоможе Україні розробити стратегію розвитку транспортних коридорів та автомобільних доріг, а також оцінити необхідні для її реалізації ресурси і визначити, де необхідно залучати бюджетні, кредитні або приватні ресурси. 
«Такої стратегії у нас ніколи не було, а її реалізація може стати одним з двигунів нашого економічного відродження!», − наголосив у своєму Facebook глава українського уряду.
Крім того, 16 червня Гройсман здійснив зустрічі з міністром фінансів Сполучених Штатів Америки Джейкобом Лью і міністром торгівлі Пенні Пріцкер. На думку Прем’єр-міністра, ці зустрічі продемонстрували можливість залучення інвестицій зі США.

Коментарi

Коментарiв