Поліцейська місія обійдеться Україні в мільярд доларів

209
Керівник робочої групи з питань безпеки у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук назвав необхідну суму для розгортання поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі.

В ефірі Громадського представник Тристоронньої контактної групи повідомив, що розгортання поліцейської озброєної місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі на тимчасово окупованих територіях Донбасу обійдеться приблизно в 1 мільярд доларів.
«Мені сказали, який приблизно бюджет може бути цієї місії. Відповідно, поки не знаю, чи його швидко вдасться зібрати цю суму, а саме трішки менше одного мільярда доларів», − зазначив дипломат.
Крім того, Марчук спрогнозував, що в деяких регіонах проведення антитерористичної операції повинна зменшитися кількість обстрілів бойовиків, оскільки цьому має сприяти домовленість під час чергового раунду Мінських переговорів про відведення військових на 1,5-2 км від лінії розмежування на кількох ділянках на Сході України.
Додамо, нещодавно Президент України Петро Порошенко назвав неможливим відновлення політичних процесів на Сході держави без розгортання озброєної місії ОБСЄ на Донбасі.

Коментарi

Коментарiв