Одіозний «герой України» вийде з-під варти під заставу

237
22 червня перший заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук, нещодавно спійманий на хабарі, вніс заставу в розмірі близько 5,5 мільйона гривень.

21 червня адвокат Романчука подав прохання про перегляд розміру застави, проте суд відхилив апеляцію. Вже наступної доби представник військової прокуратури Південного регіону підтвердив, що арештований вніс необхідні 5,5 мільйона гривень і вже найближчим часом вийде з-під варти – передає Лівий берег.
3 червня 2016 року співробітники спецслужб затримали Романчука і ще кількох чиновників у зв’язку з причетністю до отримання хабара загальною сумою близько 90 тисяч доларів, що службовці вимагали від підприємців в обмін на дозвіл на видобуток вапняку в одному з населених пунктів Миколаївщини. 
Під час обшуків у будинку Романчука правоохоронці знайшли цілий тунель під будівлею, де чиновник зберігав золото, ікони, антикваріат, столове срібло. Крім того, було виявлено валізу з 300 тисячами доларів і чимало одиниць ювелірних виробів, а також документи з чорної бухгалтерії хабарника.

Коментарi

Коментарiв