Зубко назвав космічну суму, необхідну для відновлення Донбасу

194
Віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко оприлюднив суму, необхідну для відновлення Донбасу.

За словами міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, на відновлення територій тимчасово окупованого Донбасу державі необхідно близько 15 мільярдів доларів.
«На жаль, схід Донбасу безпосередньо постраждав від війни. Орієнтовна вартість відновлення збитку інфраструктури, компаній і житлових будинків складе до 15 мільярдів доларів», − цитує міністра прес-служба його відомства.
Нагадаємо, 7 травня цього міністр із питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш заявив, що Україна не використала згідно з призначенням кошти, надані на відновлення інфраструктури Донбасу.
За словами Черниша, Україна не реалізувала велику низку програм щодо відновлення інфраструктури Донбасу, тому кошти міжнародних фінансових донорів надали Сирії, де нині також триває збройний конфлікт.
Крім того, 9 червня Президент України Петро Порошенко підписав закон, що передбачає виділення додаткових 3 мільярдів гривень на відновлення територій тимчасово окупованого Донбасу.

Коментарi

Коментарiв