Порошенко узгодив із ЄС фінансову підтримку України

210
27 червня Президент України Петро Порошенко заявив, що йому вдалося узгодити з керівництвом ЄС надання державі чергового траншу макрофінансової підтримки.

27 червня під час переговорів із керівництвом Європейського Союзу у Брюсселі глава української держави висловив сподівання, що сторони зможуть вирішити це питання вже найближчим часом.
«Після того, як буде ухвалене рішення Міжнародним валютним фондом про виділення чергового валютного траншу Україні, Європейський союз приєднається до цього з наданням Україні макрофінансової допомоги разом з кредитними гарантіями, які нам нададуть США», − цитує Українська правда Порошенка.
Нагадаємо, 22 травня 2015 року під час ризького саміту «Східного партнерства» Україна й Євросоюз підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо надання українській стороні макрофінансової допомоги загальною сумою близько 1,8 мільярда євро.
Перший транш відповідно до цієї угоди Україна отримала ще минулого року, проте у травні цього року глава місії Європейського парламенту з бюджетного контролю Інґе Ґресслі звинуватила українську державу у невиконанні умов отримання іще 800 мільйонів євро від ЄС. Більше того, вона заявила про можливе припинення виплат у разі бездіяльності влади щодо запровадження реформ.

Коментарi

Коментарiв