«Опоблок» назвав підвищення тарифів «сучасним геноцидом»

273
«Опозиційний блок» оприлюднив заяву з вимогою припинити «тарифний геноцид» в Україні.

Із 1 липня 2016 року влада підвищила тарифи на опалення і гарячу воду в два рази в середньому по країні. «Опозиційний блок» вважає таке підвищення цін тарифним геноцидом, спрямованим проти звичайних українців. Ми вимагаємо зупинити нестримне зростання тарифів на комунальні послуги та скасувати вже ухвалені рішення про їх підвищення. «Опозиційний блок» використовуватиме всі законні способи, щоб привести тарифи у відповідність із доходами людей, − ідеться в заяві.
Нинішнє підвищення тарифів економічно не обґрунтоване. Для опалення будинків досить українського газу, що не може коштувати стільки ж, скільки імпортний. Якби «Укргазвидобування» продавав би свій газ у Німеччині, то його ціна на українсько-словацькому кордоні склала би 84 доларів США за тисячу кубометрів, у той час як в тариф закладена ціна газу як товару 185 доларів за тисячу кубометрів, − наголошено в повідомленні прес-центру партії.
На думку представників політичної сили, нове підвищення тарифів на комунальна послуги не обґрунтоване не лише економічно, але й соціально: мінімальна пенсія українців становить 1130 гривень, мінімальна заробітна плата – 1450 гривень, а за опалення й гарячу воду стандартної двокімнатної квартири люди будуть змушені платити близько 2420 гривень. У цілому рахунок на житлово-комунальні послуги становитиме 3100 гривень на місяць.  
Крім того, політики гостро розкритикували заяви чинної влади про субсидії, назвавши їх відвертою брехнею.
У бюджеті не закладені в потрібному обсязі гроші на субсидії. З необхідних 70 мільярдів гривень, закладено лише 35 мільярда гривень. Тому вже зараз влада шукає будь-які причини, щоб відмовити людям у допомозі, а потім забрати їхні квартири, − зазначено в заяві.
Нас чекають страшні осінь і зима. Це необхідно зупинити. «Опозиційний блок» звернувся до суду, щоб скасувати тарифи. Ми внесли до парламенту проекти постанов про мораторій на зростання цін на комунальні послуги. Ми разом з людьми вийдемо на вулиці, щоб зупинити тарифний геноцид. Необхідно зірвати плани влади щодо знищення власних громадян, − ідеться в повідомленні.

Коментарi

Коментарiв