Нефьодов виправдав погану роботу держустанов низькими зарплатами

246
Заступник міністра економічного розвитку й торгівлі Максим Нефьодов пояснив, чому державні структури в Україні працюють дуже неефективно.

В інтерв’ю телеканалу Еспресо заступник глави Міністерства економічного розвитку й торгівлі висловив думку, що державні органи в Україні працюють неефективно не через відсутність політичної волі чи недоліки законодавства, а у зв’язку з низькими зарплатами, які відлякують дійсно ініціативних людей.
«В Україні державні інститути працюють погано. Вони працюють так, не тому що немає міфічної політичної волі, а тому, тому що в них маленькі зарплати, тому що люди в них демотивовані, тому що в Україні слабкі інститути, тому що державні органи працюють значно гірше, ніж бізнес», − зазначив Нефьодов.
«Коли ми ведемо переговори з будь-якою компанією, з тієї сторони приходять люди з юристами, з радниками, з банкірами, які отримують високі зарплати, мають гарну освіту, вчилися чи працювали на Заході і можуть звернутися до найкращих бізнес-практик. Хто приходить з боку держави? Вибачте, це старші спеціалісти із зарплатою 3 тисячі гривень?», − наголосив високопосадовець.
Крім того, Нефьодов, як людина, яка прийшла до влади з бізнесу, пояснив це рішення змінити державу після подій Революції гідності: «Але що я можу зробити, це я можу трохи часу – півтора-два року – витратити на те, аби спробувати щось змінити в сфері економіки. Це – з одного боку альтруїстичні мотиви, з іншого – я хочу побудувати гарну країну і для себе, і для своєї сім’ї, я тут живу, нікуди не хочу їхати і я вважаю це внеском і у своє життя».

Коментарi

Коментарiв