Єврокомісія пообіцяла Україні 15 мільйонів на боротьбу з корупцією

149
11 липня комісар Європейського Союзу з питань розширення та європейської політики сусідства Йоґаннес Ґан заявив, що вже найближчим часом Україна отримає від ЄС 15 мільйонів доларів для боротьби з корупцією.

Єврокомісар наголосив, що для збереження допомоги від Європейського Союзу Україна, зі свого боку, повинна демонструвати подальший прогрес у низці галузей, зокрема йдеться про боротьбу з корупцією, реформу судочинної системи, прокуратури та правоохоронних органів, державну службу  царину енергетики – передає УНІАН.
Відповідно, за словами високопосадовця, українська влада зобов’язана забезпечити якісний результат на шляху до запровадження й реалізації реформ.
«У цьому відношенні Європейський Союз продовжить підтримувати Україну. Слід забезпечити стабілізацію ситуації у країні, і найближчими днями Європейська комісія прийме програму, яка стосується підтримки боротьби із корупцією в Україні, це стосуватиметься усіх органів, які забезпечать боротьбу із корупцією в Україні», – зауважив Ґан.
«Ідеться, мені здається, про 50 мільйонів євро», – зазначив євро комісар, проте пізніше у представництві Євросоюзу в Україні уточнили, що йшлося лише про 15 мільйонів євро.
«Підготовку основної програми для підтримки та впровадження реформи державного управління було прискорено», – підкреслив дипломат, додавши, що ЄС може надати фінансову підтримку для реалізації відповідної програми вже цього року.
Додамо, відповідно до програми реформування державної служби, сторони узгодили суму близько 100 мільйонів євро.

Коментарi

Коментарiв