Мінфін запевнив в успішності переговорів із МВФ

192
Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що в перемовинах із МВФ залишилося вирішити лишу низку технічних питань.

17 липня в ефірі Інтера Данилюк оголосив, що в перемовинах із керівництвом Міжнародного валютного фонду для отримання чергового кредитного траншу загальною сумою 3-4 мільярда доларів залишилося лише узгодити низку технічних аспектів. Відповідно, за словами глави Мінфіну, кошти від МВФ Україна може отримати вже цього року.
«Є ще ймовірність, що рада директорів може відбутися у липні. Якщо це відбудеться у липні, значить, гроші ми отримаємо на початку серпня», – зауважив очільник Міністерства фінансів.
Він також зазначив, що в тому разі, якщо питання щодо надання чергового траншу Україні не буде розглянуто у липні, рада директорів Фонду зможе розглянути його після своїх канікул у кінці серпня.
«Із МВФ у нас є попередній план – це 3-4 міяльрда доларів у трьох траншах і ми розраховуємо отримати усі три транші», – наголосив високопосадовець.
Додамо, нещодавно Член виконавчого комітету Українського товариства фінансових аналітиків Віталій Шапран спрогнозував, що Україна не отримає наступний кредитний транш від МВФ.

Коментарi

Коментарiв