Україна опинилася позаду 10 країн у розкладі МВФ

211
Рада директорів Міжнародного валютного фонду не внесла Україну в розклад своїх засідань, розпланованого до 29 липня включно. До цього МВФ обговорить економічну ситуацію в 10 країнах.

До 29 липня Рада директор МВФ анонсувала розгляд економічної ситуації в ОАЕ, Кореї, Афганістані, Китаї, Ірландії й у низці африканських держав. Уже в серпні Рада директор Фонду піде на тритижневі канікули, тож засідання буде відновлено лише на початку вересня.
Раніше очільник Департаменту зовнішніх зв’язків МВФ Джеррі Райс припустив, що питання щодо перегляду двосторонньої програми співпраці з Україною організація обговорить уже в вересні.
УНІАН зазначає, що глава Кабінету Міністрів України Володимир Гройсман заявив про виконання державою всіх основних вимог програми реформ, тому і уряд, і парламент очікують схвального відгуку від керівництва МВФ щодо виконаної роботи й надання чергового кредитного траншу загальною сумою близько 1 мільярда доларів.
Додамо, нещодавно член виконавчого комітету Українського товариства фінансових аналітиків Віталій Шапран спрогнозував, що Україна не отримаєнаступний кредитний транш від МВФ.
Він зауважив, що протягом останніх двох років керівництво Міжнародного валютного фонду було дуже лояльним до України, проте всьому є межа, а невиконання умов меморандуму точно унеможливлює отримання коштів.

Коментарi

Коментарiв