Новий директор Світового банку анонсувала поїздку до України

199
Прес-служба київського представництва Світового банку у справах України, Білорусі й Молдови анонсувала, що 26 липня цього року новий директор організації Сату Кахконен прибуде до України.

«Офіційно із сьогоднішнього дня Сату Кахконен вже на посаді, це підтверджено, фізично вона у Києві буде 26 липня і до 10 серпня», – цитує УННпредставника прес-служби Світового банку.
Згідно з офіційною інформацією українського представництва, новий директор Світового банку протягом свого візиту запланувала здійснити зустрічі з керівництвом держави, членами Кабінету Міністрів України й репрезентантами бізнесової галузі.
«У Сату Кахконен заплановано кілька зустрічей із керівництвом, із урядовцями та із бізнес-колами. Потім директор матиме відпустку та вже з початку вересня вона вже в Києві буде постійно», – повідомив представник відомства.
Додамо, Світовий банк є однією з основних організацій, що інвестує в Україну. Зокрема, один із проектів установи передбачає надання близько 560 мільйонів доларів на ремонт траси Полтава-Харків.

Коментарi

Коментарiв