У посадовця ДФС вилучили космічні суми в різних валютах

196
Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький повідомив, що під час обшуку в одному з районних управлінь Державної фіскальної служби в Києві у посадовця вилучили велику суму валюти.

27 липня детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з прокурорами САП здійснили обшуки у службових кабінетах Слідчого управління фінансових розслідувань Шевченківського району Головного управління Державної фіскальної служби в Києва, що раніше було податковою міліцією.
За словами очільника САП, обшуки відбулися в рамках кримінального провадження щодо низки посадовців відомства. Слідчим вдалося встановити, що вони, діючи згідно з попередньою змовою групою осіб із адвокатом у кримінальному провадженні вимагали від одного з підприємців хабар загальною сумою близько 750 тисяч гривень. Відповідно, за це посадовці обіцяли посприяти ухваленню «правильних» процесуальних рішень у кримінальному провадженні, зокрема йдеться про повернення раніше вилученого майна.
«Під час проведення обшуків у одного з керівників Слідчого управління у службовому кабінеті виявлено та вилучено грошові кошти у сумі близько 300 тисяч доларів США, більше 100 тисяч євро, понад 30 тисяч фунтів стерлінгів та 1,5 мільйона гривень», – повідомив у своєму Facebook Холодницький.
«Зважаючи на оперативну інформацію та суму коштів, виявлених під час обшуку, існує обґрунтована підстава вважати, що така сума готівкою не могла з’явитися на робочому місці «борця з податковими злочинами» законним шляхом. Нині вирішується питання про обрання запобіжного заходу горе-податківцям», – підсумував глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Коментарi

Коментарiв