Розенко анонсував підвищення пенсій для українців восени

240
Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко повідомив, що в жовтні-листопаді 2016 року КМУ планує підвищити середній розмір пенсій для населення.

«Ми зараз розробляємо програму «осучаснення» пенсій . Адже пенсії від 1300 гривень  до 3000 гривень не підвищувалися останні 3-4 роки. Ми шукаємо ресурс для того, щоб з жовтня-листопада провести осучаснення для цих категорій громадян», – цитує прес-центр Кабінету Міністрів України Розенка.
За його словами, уряд нині спрямовує весь додатковий ресурс, що дає економіка, на підвищення соціальних стандартів, зокрема йдеться і про пенсійні виплати.
«Як тільки ми отримали додатковий ресурс, одразу прийняли рішення, що розмір мінімальної пенсії буде підвищений двічі протягом року – з 1 травня 2016 року і з 1 грудня 2016 року. Більше того, з 1 грудня підвищення відбудеться не на 5% як планувалося раніше, а на 10%», – зауважив високопосадовець.
Він також додав, що протягом попередніх двох років соціальні стандарти в Україні підвищували лише один раз.
Нагадаємо, 1 липня цього року було скасовано оподаткування пенсій для більш ніж 300 тисяч українських пенсіонерів. Щодо оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів, міністр наголосив, що ця програма діятиме до кінця 2016 року.

Коментарi

Коментарiв