Фурса запропонував копати городи суддів і прокурорів у пошуках грошей

229
Представник інвестиційної компанії Dragon Capital Сергій Фурса висміяв новину про те, що суддю Дніпровського районного суду Києва спіймали на хабарі й вилучили трилітрову банку з десятками тисяч доларів.

«Нам так довго рекомендували тримати гроші в трилітрових банках і тільки зараз розповіли, скільки ж туди влазить. Спасибі Національному антикорупційному бюро України», – зазначив у своєму Facebook Фурса.
«Добре, що хлопці наплювали на п’ятничний сигнал від ГПУ. Добре, що хоч хтось працює. Добре, що їх обрали на конкурсі. Добре, що у них дуже високі зарплати. Давайте впроваджувати передову практику. І давайте копати городи всіх суддів і прокурорів. Хороший був би суботник. Цікаво, скільки банок закопано на Банковій?», – наголосив експерт.
За його словами, українські корупціонери радують усе більше і більше: «Не перемогти їх, з їхніми трилітровими банками повними доларів, це вже буде непристойно. В їх природному відборі розум не був домінуючим фактором».
«І так, завдяки американським фільмам про мафію ми знали, що в кейс влазить 1 мільйон доларів. Один кейс – це трохи більше 6 банок. Новини української арифметики. Чим більше таких трилітрових банок буде знайдено, тим надійніше будуть українські банки. І тим рідше ми будемо чути мудровані рекомендації не довіряти фінансовим інститутам, а закопувати гроші в себе на городі», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв