НАБУ взялося за «Стіну» Яценюка

233
Національне антикорупційне бюро України розпочало перевірку розкрадання грошей на проекті «Стіна», ініційованого колишнім Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком.

Народний депутат України від партії «Самопоміч» Олена Сотник оприлюднила у своєму Facebook відповідь глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького на її запит щодо справи «Стіни».
Відповідно до документа, ще з березня 2016 року НАБУ перевіряє факт щодо можливого розкрадання коштів на будівництві проекту «Стіна» («Європейський вал») на кордоні з Російською Федерацією.
«Повідомляю, що Національним антикорупційним бюро України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, за фактом розтрати шляхом зловживання службовим становищем грошових коштів Державного бюджету України, виділених на реалізацію проекту «Стіна» на державному кордоні України з Російською Федерацією», – йдеться в документі.
Додамо, завдяки проекту «Стіна» Яценюк піарився більше року. Фінансування проекту триває і досі, вже було виділено в цілому близько 600 мільйонів гривень. Тим не менше, замість обіцяного «Європейського валу» на кордоні з РФ поки видніється лише паркан. Правоохоронці поки чомусь не цікавилися, куди ж насправді пішли всі кошти.

Коментарi

Коментарiв