Данилюк заявив про можливий зрив отримання траншу від МВФ

229
Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що запуск системи електронного декларування доходів чиновників без необхідного атестата про захист інформації може створити серйозні проблеми у відносинах із іноземними партнерами, зокрема йдеться про транш від МВФ.

За словами очільника Міністерства фінансів, неповноцінний запуск системи е-декларування може негативно вплинути на рішення керівництва Міжнародного валютного фонду щодо надання Україні чергового траншу. Це може відбутися навіть незважаючи на те, що формально українська сторона не брала на себе зобов’язань про те, в якому форматі повинна працювати ця система.
«У тексті меморандуму це не передбачено, але питання буде розглядатися радою директорів. І якщо запрацює система, яка має недоліки, яка не відповідає тій меті, для якої вона була зроблена, то це викличе проблеми», – цитуєУкраїнська правда Данилюка.
Також міністр закликав Державну службу спеціального зв’язку й захисту інформації знайти інструменти для атестації системи до 15 серпня цього року включно.
«Якщо ми розглядатимемо відтермінування – це буде дуже ризиковано… Тому я маю питання до керівництва Держспецзв’язку – чи є можливість вирішити це питання до понеділка, 15 серпня», – зазначив високопосадовець.
Нагадаємо, раніше глава Держспецзв’язку заявив, що сумнівається в можливості надання сертифікату й наголосив, що безпеку електронного декларування неможливо буде гарантувати навіть за умови виправлення знайдених помилок.

Коментарi

Коментарiв