Світовий банк звинуватив Україну в неспроможності керувати коштами

231
Старший менеджер портфеля проектів Світового банку в Україні Клавдія Максименко заявила, що організація незадоволена неспроможністю української сторони освоїти отримані кошти від міжнародних донорів.

«На донорських зустрічах ми бачимо, що з цими ж проблемами стикаються і Європейський банк реконструкції і розвитку, і Європейський інвестиційний банк, і KfW. Досвід реалізації аналогічних проектів в інших країнах показує, що їх можна реалізувати і в Україні, але практика, на жаль, переконує у зворотному», – цитує Дзеркало тижня Максименко.
За її словами, деякою мірою проблеми щодо освоєння коштів від міжнародних кредиторів є наслідком бюрократичної системи в Україні.
«Гнучкість у затвердженні рішень владою відсутня, а переговори, як правило, завершуються переконанням народних депутатів у тому, що необхідні зміни не вплинуть на їхні бізнес-інтереси», – підкреслила менеджер.
Також вона наголосила, що керівництво нашої держави мало зацікавлене в реалізації проектів Світового банку, що приносить цій фінансовій установі серйозні збитки, тож незадоволення організації є цілком зрозумілим.

Коментарi

Коментарiв