«Гоблін» і «Няш-мяш» заявили, що «живуть на вулиці»

290
Так званий глава анексованого Криму Сергій Аксьонов і «прокурор» півострова Наталія Поклонська у своїх деклараціях про доходи зазначили, що не мають жодного житла.

Згідно з інформацією Gazeta.ua, глава анексованого Криму, також відомий як «гоблін», у своїй декларації про доходи та майно вказав, що протягом 2015 року він заробив майже 550 тисяч гривень.
Відповідну інформацію оприлюднила Центральна виборча комісія Російської Федерації – відомство опублікувало розміри та джерела доходів, а також майно і рахунки кандидатів у депутати Держдуми від партії «Єдина Росія».
Підкреслимо, на прізвище «глави» Криму не оформлено жодної нерухомості, а сума на його банківських рахунках становить близько 160 тисяч гривень. За його словами, він орендує квартиру площею близько 80 квадратів, а також нібито не має автомобіля.
Крім того, «прокурор» анексованого півострова Наталія Поклонська у своїй декларації вказала, що має депозит загальною сумою близько 56 тисяч гривень. Також вона зазначила, що немає жодної нерухомості. У графі про доходи за 2015 рік «няш-мяш» вписала лише «офіційну зарплату».

Коментарi

Коментарiв