«Київський метрополітен» відхрестився від наміру підняти ціну проїзду втричі

230
Комунальне підприємство «Київський метрополітен» спростувало інформацію про можливість підняття вартості проїзду 2017 року аж утричі.

«На сьогоднішній день говорити про те, що є плани щодо зміни тарифу не можна. Ті тарифи, які встановлені розпорядженням від 30 січня 2015 року поки діють і будь-яких змін до цього розпорядження не розглядалося і до кінця цього року розглядатися не буде», – йдеться в повідомленні прес-служби «Київського метрополітену».
Тим не менше, зазначено, що ситуація щодо вартості проїзду в майбутньому поки не зовсім ясна з огляду на низку змін до українського законодавства.
«На наступні роки, прогнозувати зараз важко, ми знаходимося на межі певних законодавчих змін, пов’язаних з державною політикою з регулювання тарифів на електроенергію», – зазначає підприємство.
Нагадаємо, 16 серпня цього року головний економіст Київського метрополітену Максим Демченко заявив, що вартість проїзду в метро 2017 року може зрости втричі, оскільки відповідно до змін до законодавства тарифи значно зростуть тарифи на електроенергію.

Коментарi

Коментарiв