МВФ пригрозив Україні відмовою в наданні траншу

184
Керівництво Міжнародного валютного фонду надіслало листа українському уряду з закликом негайно виправити недоліки системи електронного декларування доходів чиновників і здійснити її запуск у повноцінному режимі.

«Без сертифікації система не вважатиметься робочою та не відповідатиме зобов’язанням за програмою, підтриманою МВФ. Тому ми закликаємо вас невідкладно виправити цей недолік», – цитує Європейська правда лист від Фонду.
Відповідний документ, підписаний керівником місії Міжнародного валютного фонду Роном ван Рооденом, надіслано особисто главі Кабінету Міністрів України Володимиру Гройсману, низці урядовців і очільниці Національного агентства з запобігання корупції Наталії Корчак.
Додамо, 17 серпня цього року Президент України Петро Порошенко провів термінову нараду задля вирішення проблеми щодо системи електронного декларування. За результатами перемовин було повідомлено про домовленість щодо термінового оформлення атестата відповідності цієї системи.
Крім того, через запуск електронного декларування доходів без необхідного сертифікату Україні дісталося на горіхи від ЄС – представництво Європейського Союзу в Україні й посольств країн-членів ЄС у Києві оприлюднили заяву щодо висновків Національного агентства з протидії корупції України про системи електронного декларування доходів чиновників.
Відповідно до заяви представництва ЄС, висновки НАЗК щодо відповідності системи електронного декларування доходів міжнародним стандартам і можливості її законного використання абсолютно не відповідають думкам фахівців.

Коментарi

Коментарiв