Гройсман пообіцяв українцям відчутне зниження цін на ліки

345
23 серпня 2016 року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв, що вже протягом найближчих місяців українці побачать значне зниження цін на медикаменти.

«Ми говоримо про те, що ми будемо наводити порядок у фармацевтичній сфері, торгівлі ліками в Україні. Та низка постанов постанов, які ми сьогодні будемо ухвалювати, вони якраз будуть на виконання того закону, який підтримав парламент, підтримав наш уряд, який підписав Президент», – заявив Прем’єр-міністр.
«І я думаю, що в найближчі місяці люди відчують збільшення спектру ліків, які реалізовані в Україні, і найголовніше, що відбудеться зниження їх цін. Тому нам потрібно наводити порядок і в закупівлі ліків, і якість того, що споживають українські громадяни», – наголосив в ефірі 112 глава уряду.
Нагадаємо, 8 серпня поточного року Кабінет Міністрів України затвердив постанову «Про внесення змін до порядку державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів». За словами міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун, затвердження цієї постанови дозволить спростити державну реєстрацію лікарських засобів, зареєстрованих компетентним органом США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, Європейського Союзу, і скоротить до десяти днів строк ухвалення рішення про реєстрацію лікарського засобу або про відмову в такій реєстрації.

Коментарi

Коментарiв