Луценко шокував сумою збитків держави від компаній Курченка та Клименка

162
23 серпня Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що сума збитків державі від компаній бізнесмена Сергія Курченка та колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка становить майже 200 мільярдів гривень.

Під час виступу з нагоди святкування Дня Незалежності України Луценко заявив, що діяльність фірм, які пов’язують із Курченком і Клименком, завдала державі збитків приблизьмо на 198 мільярдів гривень.
Генпрокурор також наголосив, що Головне управління військової прокуратури станом на сьогодні проаналізувало лише половину фірм вищезгаданих осіб.
Додамо, раніше 5 канал повідомляв, що 29 грудня 2014 року ГПУ просила у суду дозволу на початок процедури заочного засудження Клименка в якості підозрюваного у незаконному привласненні близько 616 мільйонів гривень із державних коштів на посаді очільника Державної податкової служби.
Також 2014 року керівництво Генпрокуратури повідомило Клименку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за статтею про заволодіння державним майном у особливо великих розмірах. У зв’язку з цим екс-міністра оголосили в міжнародний розшук.
Незважаючи на це, ГПУ вже кілька разів отримала відмову від суду щодо початку заочного засудження екс-урядовця. Востаннє відповідне рішення ухвалив Печерський районний суд Києва вже 11 серпня 2016 року.

Коментарi

Коментарiв