Українці здивували Притулу щедрим подарунком для військових

275
Відомий український телеведучий Сергій Притула розповів, що хотів зібрати 37 600 тисяч гривень, аби купити тепловізійний приціл для військових, проте всього за дві доби українці надіслали майже 130 тисяч.

«Тиждень тому я розмістив пост про те, що нам потрібно закрити питання тепловізійного прицілу для «буковинських мисливців». Нестача коштів для закриття цієї опції становила 37600 гривень (це я ще тоді не врахував, що долар стрибне на гривню вище). За 2 доби Ви перекинули майже 130 000 гривень. Потім потік впав, але все одно ще близько 15 000 добігло. Тобто я просив 37600, а Ви перекинули 145000!», – повідомив у своєму Facebook Притула.
«Таким чином, сьогодні зранку на Дніпрових кручах, з величезним задоволенням передав офіцерам чернівецької «Альфи» тепловізійний приціл, який забезпечить суттєвий комфорт нашим хлопцям на передку вночі! І ще більший дискомфорт нашим ворогам! Вартість апарату 208 000грн. Апарат – на гвинтівці. Гвинтівка в руках. Все разом – на фото. Хлопці просили Вам подякувати і низько вклонитись! Будемо вважати, що подарунок бійцям до 25-ї річниці Незалежності вдався», – поділився радістю шоумен.
Також він зауважив, що буковинцям іще потрібно купити два комплекти захисту від теплові зорів, загальна вартість яких становить близько півтори тисяч євро: «Ну і решта питань висить в повітрі. Не буду обтяжувати Вас купою інформації у одному пості, буду закидати дозовано».

Коментарi

Коментарiв