Українців можуть змусити платити за кожен в’їзд до ЄС

262
Європейська комісія готує офіційну пропозицію щодо запровадження системи, що передбачає зобов’язання подорожуючих до країн ЄС із держав, які мають безвізовий режим, отримувати дозвіл на в’їзд і сплачувати за нього 14 доларів США.  

Відповідне рішення може набрати чинності в разі його схвалення країнами-членами Європейського Союзу й Європейським парламентом. Поки відома лише частина подробиць цієї ініціативи. Зокрема, як передає Європейська правда, Франція й Німеччина наполягають «на створенні схеми, яка дозволить запровадити загальноєвропейську систему отримання дозволів для мандрівників, які бажають в’їхати на територію ЄС».
 
Відповідно до попередньої інформації, в разі запровадження такої системи подорожуючі до Євросоюзу, яким не потрібна віза, будуть зобов’язані подати заявку в режимі онлайн і сплатити за дозвіл на в’їзд 14 доларів.
Відповідне рішення законодавчо ухвалити можуть уже в листопаді цього року. Керівництво ЄС стверджує, що ця ініціатива виникла у зв’язку з підвищеною небезпекою після терактів у Парижі восени минулого року й вибухів у Брюсселі у березні цього року.
Міністр внутрішніх справ Франції Беран Казньов висловив думку, що європейська система повинна бути побудована згідно зі зразком електронної системи авторизації подорожей у США.

Коментарi

Коментарiв