Мінфін зробив оптимістичний прогноз щодо «проклятого» траншу МВФ

214
Міністр фінансів України Андрій Данилюк заявив, що держава вже зовсім скоро отримає черговий транш від Міжнародного валютного фонду.

В інтерв’ю Reuters очільник Міністерства фінансів анонсував, що Україна вже скоро отримає довгоочікуваний транш від Міжнародного валютного фонду в рамках програми розширеного фінансування. 
«Ми дуже близькі до отримання траншу, і це дуже важливо для нас, оскільки це важливий сигнал для ринків і інвесторів», − наголосив Данилюк.
Тим не менше, глава Мінфіну не назвав конкретної дати отримання Україною чергового траншу від МВФ. 
Крім того, він зауважив, що після ухвалення рішення керівництвом Фонду щодо надання Україні чергового траншу держава зможе отримати і додаткове фінансування з інших джерел. Зокрема йдеться про 1 мільярд доларів кредитних гарантій від США і 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу.
Нагадаємо, Україні лише раз вдавалося отримати третій транш від Міжнародного валютного фонду, у зв’язку з чим експерти охрестили його «проклятим». Лише одного разу Юлії Тимошенко вдалося вибити третій транш, фактично не виконавши своїх зобов’язань. 

Коментарi

Коментарiв