Кремль пригрозив блокуванням траншу від МВФ для України

191
Міністр фінансів РФ Антон Сілуанов заявив, що Росія голосуватиме проти при розгляді питання про надання коштів Міжнародного валютного фонду Україні.

«Ми сьогодні дамо всі необхідні розпорядження нашому представнику в Міжнародному валютному фонді про те, що при розгляді питання про надання траншу кредиту Міжнародного валютного фонду Україні ми будемо голосувати проти цього рішення, оскільки вважаємо, що воно ухвалено усупереч чинним правилам», − цитує Інтерфакс-Україна міністра фінансів Російської Федерації.
Крім того, він повідомив, що 12 вересня «міркування» російської сторони буде направлено у вигляді листа директор-розпоряднику МВФ Крістін Лаґард. 
«Можливо, Фонд не мав у повному обсязі всю інформацію про переговори, хоча, здавалося б, дивно − вся наша переговорна позиція була відкритою», − зазначив російський високопосадовець. 
Нагадаємо, нещодавно Міжнародний валютний фонд оновив порядок денний на 14 вересня, додавши до нього і обговорення щодо виділення Україні чергового кредитного траншу відповідно до розширеної програми фінансування.

Коментарi

Коментарiв