Лаґард пояснила, чому таки дала гроші Україні

159
Директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард пояснила, чому Фонд вирішив таки надати України третій транш у рамках програми розширеного фінансування.

Коментуючи рішення Міжнародного валютного фонду щодо надання Україні чергового траншу на суму 1 мільярд доларів Лаґард закликала українську владу провадити зважену податкову політику і пенсійну реформу. 
За її словами, подальший прогрес у галузі фіскальних реформ має ключове значення для забезпечення середньострокової стійкості України – інформує прес-служба МВФ. 
«Владі необхідно уникати змін податкової політики, які призводять до зростання дефіциту. Акцент повинен бути зроблений на поліпшення податкового та митного адміністрування», – наголосила директор-розпорядник Фонду. 
Вона висловила впевненість у тому, що саме параметрична пенсійна реформа має вирішальне значення для зниження великого структурного дефіциту Пенсійного фонду України. 
Крім того, Лаґард схвально оцінила запроваджені в Україні реформи, які вже почали демонструвати перші результати, а також монетарну політику, що, за її словами, проводили професіонали. 
«Стійке відновлення вимагає завершення структурних перетворень економіки, де багато чого ще належить зробити, включаючи боротьбу з корупцією та підвищення ефективності управління», – зауважила очільниця МВФ.

Коментарi

Коментарiв