Данилюк розповів куди підуть гроші від МВФ

155
Міністр фінансів України Олександр Данилюк розповів, куди буде витрачено третій транш від Міжнародного валютного фонду.

За словами Данилюка, рішення Ради директорів основного кредитора України Міжнародного валютного фонду про продовження чотирирічної програми співпраці з Україною і надання третього кредитного траншу на суму 1 мільярд доларів сприятиме стабілізації курсу гривні і фінансової системи країни в цілому.
«Рада директорів МВФ прийняв рішення про надання Україні чергового траншу в 1 мільярда доларів. Це третій транш в рамках Програми розширеного фінансування від МВФ. В нашій історії отримання третього траншу в рамках однієї програми – дуже рідкісне явище. Але після більш ніж року паузи ми це зробили, як би складно це не було», – наголосив у своєму Facebook міністр фінансів.
Крім того, він подякував за злагоджену роботу колег з уряду і особисто Прем’єр-міністра, голови НБУ, народним депутатам, Президенту: «Особлива подяка моїй команді з Мінфіну».
«Транш від МВФ – це довіра до нашого уряду, підтвердження того, що ми на правильному шляху, і дуже позитивний сигнал для інвесторів. Транш піде у резерви НБУ та сприятиме стабільності курсу гривні, а значить, і стабільності фінансової системи», – підкреслив високопосадовець.
Також він зауважив, що МВФ надав ці кошти під низькі відсотки, що дозволить Україні  відновити економіку і в результаті зменшити боргове навантаження.

Коментарi

Коментарiв