Гройсман закликав політиків не лякати українців держбюджетом-2017

264
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман попросив політиків не спекулювати на темі державного бюджету на 2017 рік.

За словами Гройсмана, його команда вчасно подала проект бюджету, що дозволить експертам і народним депутатам провести якісну дискусію. Він наголосив, що головними пріоритетами на 2017 рік є, зокрема, галузь оборони і безпеки, збереження фінансової децентралізації, розвиток енергоефективності і агропромислового комплексу, підвищення заробітних плат освітянам, ремонт і будівництво доріг, а також просування інтересів України у світі.
«Я дуже сподіваюсь, що дискусії навколо проекту бюджету будуть максимально об’єктивними, професійними і деполітизованими. Кожна спроба спекулювати цим питанням є дуже негативною для всієї країни. Хочу наголосити, що подібний популізм, намагання накручувати ситуацію і залякувати українців неіснуючими проблемами лише знищують нашу країну зсередини», − наголосив у своєму Facebook очільник Кабінету Міністрів. 
 
Додамо, нещодавно Гройман заявив, що найближчим часом близько 9 мільйонів українських родин із 15 мільйонів, наявних у державі, оформлять найближчим часом субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.
Прем’єр пообіцяв, що субсидії покриють зростання тарифів, і тому фактично українці тепер платитимуть навіть менше, ніж торік.

Коментарi

Коментарiв