Трамп «поділився секретом» – як 18 років не платити податки

206
Скандальний кандидат у президенти США Дональд Трамп пояснив, як йому вдалося 18 років не платити податки.

Відповідне зізнання Трамп зробив, коментуючи публікацію The New York Times про те, що протягом 18 років він не сплачував податок на прибуток.
«Я знаю наші складні податкові закони краще, ніж будь-хто, хто коли-небудь балотуватися на пост президента. І я єдиний, хто може їх виправити», – наголосив кандидат у президенти США. 
Один із його радників, колишній мер Нью-Йорка Руді Джуліані заявив, що рішення Трампа не платити податки «показало його ділову хватку і геніальність» у тому, як мінімізувати податкові витрати: «Це абсолютно законне застосування податкового кодексу, і він був би дурнем, якби не скористався цим». 
112 нагадує, що напередодні The New York оприлюднив інформацію про те, кандидат у президенти США Дональд Трамп 1995 року оголосив у податкових деклараціях про збитки в розмірі 916 мільйонів доларів, що дозволило б йому 18 років йти від деяких федеральних податків.
У Facebook опонент Трампа від Демократичної партії Ґілларі Клінтон назвала публікацію «бомбою», яка «показує колосальний характер минулих бізнес-невдач Дональда Трампа і те, як довго він міг уникати сплати будь-яких федеральних прибуткових податків взагалі».

Коментарi

Коментарiв