Мінфін пояснив, на що ідуть кредитні гарантії від США

245
Представник Міністерства фінансів України повідомив, що держава очікує отримання четвертої частини коштів у розмірі 1 мільярд доларів під гарантії уряду США. 

«Крім продовження технічної допомоги, ми сподіваємося на продовження співпраці в напрямку отримання нового 1 мільярд доларів під гарантії уряду США. Кредитні гарантії йдуть на невідкладні потреби бюджету і надаються під дуже низькі проценти за результатами виконання реформ», – повідомило джерело Інтерфакс-Україна в Міністерстві фінансів. 
Станом на сьогодні Україна вже отримала 3 мільярда долраів під кредитні гарантії США частинами по 1 мільярду доларів щорічно, в тому числі 29 вересня 2016 року: в поточному році кошти були залучені з найбільш вигідною в історії України процентною ставкою за євробондами в 1,471%.
Крім того, представник Мінфіну повідомив, що під час зустрічі міністра фінансів Олександра Данилюка з замміністрами фінансів США Клей Бери і Ларі МакДональд на минулому тижні в Києві обговорювалися бюджетний процес, реформа Державної фіскальної служби та митниці, програма Міжнародного валютного фонду (МВФ), подальша технічна допомога Мінфіну, а також візит міністра фінансів в Вашингтон.
Також представник відомства зауважив, що 7-9 жовтня відбудуться щорічні збори МВФ і Світового Банку: «Під час поїздки плануються зустрічі пана Данилюка з керівництвом МВФ, Світового банку, Міжнародної фінансової корпорації, Європейського банку реконструкції та розвитку, міністерства фінансів США та інших країн, а також виступи у провідних інститутах і дослідницьких центрах».

Коментарi

Коментарiв