Нардепи «скромно» збільшили свої зарплати удвічі

198
20 жовтня у ВРУ 230 народних депутатів підтримали проект постанови «Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік», який має норму, що передбачає збільшення зарплат народних обранців фактично вдвічі. 

Крім інших пропозицій, в постанові передбачена така норма: «Затвердити норми фінансового забезпечення діяльності народних депутатів України». Також документ скасовує усі інші попередні рішення Верховної Ради щодо норм фінансового парламентарів – передає Економічна правда
Відповідно до цього документа, наприклад, посадовий оклад спікера ВРУ Андрія Парубія збільшиться до 30 мінімальних заробітних плат, що становить 1450 гривень, до 43,5 тисячі гривень. Заступниця Парубія Ірини Геращенко отримуватиме до 28 окладів – до 40,6 тисячі гривень.
Зарплата заступника очільника Верховної Ради Оксани Сироїд так само збільшиться до 28 мінімальних заробітних плат, а заробітна плата народного депутата становитиме 25 мінімальних зарплат, тобто близько 36 тисяч гривень.  що  дорівнює – 36,250 тисячі гривень.
Відповідні зміни набирають чинності уже з 1 листопада 2016 року.

Коментарi

Коментарiв