Заступниця міністра юстиції задекларувала півмільйона гривень і майже 300 тисяч доларів

132
Відповідно до інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова задекларувала 450 тисяч гривень, 40 тисяч євро та 290 тисяч доларів готівки за 2015 рік. 

Крім того, у своїй декларації Севостьянова вказала низку об’єктів рухомого майна, вартість яких перевищує 100 мінімальних заробітних плат, але конкретна ціна кожного з них в документі не вказана.
Наприклад, у декларацію внесена шуба (торгової марки Manzari), отримана у власність в 2012 році; кулон (Chopard), кільце (Graff) і годинник (Breguet) від 2013 року; годинник (Ulysse Nardin); кулон, сережки і каблучка без вказівки торгової марки, придбані до 2010 року.
«Були питання по цінному рухомому майну, бо більшість з нього це подарунки, які отримані доволі давно, тому стосовно вартості довелось керуватися припущеннями, але вирішила краще написати все. Всіх, хто тепер хоче мене пограбувати, попереджаю, що вдома ані грошей, ані цінностей не зберігаю», − наголосила у своєму Facebook заступниця міністра юстиції.
Українські новини додають, що також у декларації вона повідомила про право на користування 2 автомобілями, що належать Вікторії Севостьяновій: Lexus RX350 (2008 року випуску) і Porsche Cayenne (2013 року випуску).
Із загальної суми доходів Севостьянової у 214 967 гривень заробітна плата склала 205 478 гривень, зарплата за сумісництвом в Національному університеті «Одеська юридична академія» − 9 489 гривень.

Коментарi

Коментарiв