Грошей немає, але ви тримайтесь – Гройсман обурився збільшенням зарплати нардепам

145
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і спікер Верховної Ради Андрій Парубій розкритикували ідею збільшення заробітних плат народних депутатів фактично удвічі.

24 нагадує, що скандальну поправку до закону про зарплату вніс представник «БПП» Валерій Карпунцов. Ця ініціатива передбачає виділення з бюджету для депутатських зарплат додаткові 52 мільйони гривень.
За словами Гройсмана, прибавки народні обранці не отримають, оскільки на це просто немає грошей у державному бюджеті. 
«Правильно просто зрозуміти, що це була помилка, зрозуміти, як з неї вийти та зрозуміти, як треба забезпечити фінансування народних депутатів України», – зауважив Прем’єр-міністр. 
Схоже відреагував на ідею щодо збільшення зарплат парламентарям і Андрій Парубій, який заявив, що не поставить свій підпис під постановою.
«Я провів попередні консультації з головами фракцій і хочу вам сказати, що ми вже у вівторок винесемо спільну ініціативу законодавчу зі змінами до постанови без підняття заробітної плати», – пообіцяв очільник ВРУ. 
Нагадаємо, голосування за скандальні поправки відбудеться уже через тиждень. Щоправда, на позитивне рішення ніхто не сподівається, оскільки абсолютна більшість депутатів розкритикувала цю ідею.

Коментарi

Коментарiв