В НБУ назвали дату повного скасування валютних обмежень

201

Національний банк України планує до середини 2016 року повністю зняти валютні обмеження, запроваджені протягом усіх минулих років. Про це повідомляє видання Finance.UA із посиланням на заяву голови НБУ Валерії Гонтарєвої.

В НБУ назвали дату повного скасування валютних обмежень

«Ми почали поступову лібералізацію всіх наших адміністративних обмежень. Більше того, наше завдання на сьогодні – не тільки прибрати всі адміністративні обмеження, запроваджені в вересні минулого року і в лютому цього року. Ми хочемо вийти з цих обмежень без декрету про валютне регулювання, датованого 1993 роком. Він застарів ще 1998-го. Ми вже почали лібералізацію і поступове скасування обмежень, але повне скасування ми готуємося зробити, напевно, до середини наступного року. Це все відбувається етапами, в середині наступного року ми хочемо вийти в зовсім нове валютне регулювання», – заявила голова НБУ.
Вона зазначила, що регулятор запроваджував адміністративні обмеження тільки тому, що в країні не працювали інші інститути влади – податкова, митниця, фінмоніторинг, судова система, прокуратура, регулювання ринку держфінпослуг і ринку цінних паперів.

Коментарi

Коментарiв