НАЗК попросило грошей і розуміння, аби не бути «котенятами»

176
Очільниця Національного агентства з питань протидії корупції України Наталія Корчак заявила, що відомству потрібні розуміння суспільства і ЗМІ у питанні складнощів, які виникають в процесі впровадження електронного декларування.

«Суспільство повинно з розумінням поставитися до того, що ми стали на такий шлях протидії корупції, з якого вже зійти неможливо. Тому, можливо, і національному агентству потрібна підтримка в інформаційному просторі з точки зору розуміння того, що ми на себе взяли оцей великий тягар того процесу, який називається протидія корупції», – заявила Корчак.
За її словами, такий процес є нелегким в будь-якій країні: «Ми розуміємо супротив всіх і вся. Але ми б дуже хотіли, щоб це розуміння мало місце в інформаційному просторі» – передає Українська правда
Очільниця антикорупційного відомства зізналася, що є певні технічні проблеми, проте зауважила, що декларації все ж завантажуються і система таки працює. Тому, «той, хто хоче подати декларацію, той подає».
Крім того, вона повідомила, що НАЗК готується до широкої інформаційної кампанії, щоб другий етап декларування відбувався за активної участі ЗМІ. Також вона висловила надію, що бюджетний комітет задовольнить звернення агентства щодо виділення коштів з державного бюджету.
«На те, щоб ми придбали серверне обладнання. На те, щоб ми не як оті маленькі діти, котенята, викручувалися з ситуації в межах обмежених ресурсів», – наголосила Корчак, додавши, що агентству «нині багато закидають зауважень із приводу заробітної плати» і заявила, що вони «ні в кого нічого не забрали», оскільки просто заохотили «тих працівників, які під пресом важким – і моральним, і фізичним – працюють, фактично, на виснаження». 

Коментарi

Коментарiв