Гройсман зробив чергову гучну обіцянку щодо підняття зарплат

196
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що обіцяне урядом підвищення з 1 січня 2017 року рівня мінімальної зарплати до 3200 гривень з раніше прогнозованого рівня 1600 гривень не призведе до посилення інфляційних процесів і зростання дефіциту державного бюджету вище запланованого рівня в 3% ВВП.

Відповідну заяву Гройсман зробив під час спілкування з журналістами у Парижі – передає УНІАН
«За рахунок того, що ми проведемо детінізацію зарплат, за рахунок того, що ми почнемо виплачувати справедливу заробітну плату, бюджет буде збалансований. Дефіцит не буде перевищувати 3% ВВП. Проблем у нас не буде. Я це підтверджую і наголошую: все відповідає нашому загальним балансом», – зауважив Прем’єр. 
Крім того, очільник українського уряду наголосив, що  збільшення зарплати відновлює соціальну справедливість, і це лише «перший крок» у цьому напрямку. 
Нагадаємо,  26 жовтня 2016 року під час засідання Кабінету Міністрів України в рамках фіналізації проекту державного бюджету на 2017 рік, а також формування справедливої системи оплати праці в країні уряд запропонував удвічі збільшити 2017 року показник мінімальної зарплати – до 3200 гривень, тоді як у проекті бюджету на поточний рік закладено її підвищення з 1 грудня до 1600 гривень. 

Коментарi

Коментарiв