Аукціон небаченої щедрості: уряд пообіцяв українцям іще більші зарплати

142
Кабінет Міністрів України заявив, що, крім раніше обіцяного підвищення мінімальної зарплати, українцям збільшать і надбавки до заробітних плат.

Нагадаємо, раніше Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував суттєве збільшення мінімальної заробітної плати вже з початку наступного року – до 3200 гривень.
Уже 28 жовтня Урядовий портал оприлюднив чергову резонансу новину про те, що задля позитивних змін у системі оплати праці буде збільшено не лише «мінімалку», але й надбавки до зарплат. 
«Україну очікують значні позитивні зміни в системі оплати праці. Уряд ініціює підвищення рівня мінімальної зарплати вдвічі. При цьому скасують нерівномірне підвищення зарплат чиновників та звичайних громадян: пропонується ліквідувати прив’язку окладів держслужбовців до мінімальної заробітної плати й встановити єдині правила для всіх», – ідеться в повідомленні.
Крім того, зазначено, що уряд збільшить тарифний розряд єдиної тарифної сітки з 1450 до 1600 гривень, і саме від цієї суми українцям надалі й нараховуватимуть подальші надбавки.

Коментарi

Коментарiв