Нардеп від «БПП» заборгував банкам сотні мільйонів гривень

203
Апеляційний суд Києва обмежив право виїзду за межі України народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Івана Вінника зв’язку із заборгованістю перед «Альфа Банком» і «ПриватБанком» на суму 371 мільйонів гривень. 

Відповідно до рішення суду, обмеження буде чинним до моменту погашення Вінником боргів перед банками. Водночас суд відмовився вилучати паспорт у народного обранця.
Як повідомили представники «Альфа Банку» повідомили, що Вінник має 1/4 квартири, а також чотири малі судна. За словами працівників банку, парламентар як боржник приховує наявність цього майна.
Згідно з реєстром суден малого флоту, 2016 року Вінник мав у власності чотири самохідні моторні судна – два 2005 року випуску, одне 2006 і одне 2008 року. 
У своїй електронній декларації про доходи і майно за 2015 рік нардеп заявив, що не має корпоративних прав і не є бенефіціаром жодної із компаній. Він задекларував тільки автомобіль BMW 750i 2008 року випуску і оренду номеру в готелі «Національний».
24 березня 2014 року Новокаховський міський суд Херсонської області ухвалив рішення про стягнення з Вінника і Станіслава Ткачука солідарно 335,43 мільйонів гривень. 
Крім того, народний обранець має борг у 35,57 мільйонів гривень перед «ПриватБанком». Щоправда, про цю заборгованість нардеп у своїй електронній декларації не повідомив.

Коментарi

Коментарiв