Нардеп спрогнозувала чергове підняття тарифів через підняття «мінімалки»

199
Народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Альона Бабак спрогнозувала, що в разі збільшення «мінімалки» слід готуватися і до зростання тарифів на житлово-комунальні послуги. 

За словами Бабак, якщо зарплата працівників ЖКГ орієнтуватиметься на збільшення мінімальної зарплати, це призведе до подорожчання усіх комунальних послуг.
«Будуть підвищені ціни на утримання житла з підвищенням мінімальної заробітної плати. Чому? Тому що вся комуналка відповідно до галузевої угоди між профспілками і урядом формує заробітну плату від тарифної ставки працівника першого розряду, яка заснована на мінімалці», – пояснила нардеп, зауваживши, що «двірник отримує заробітну плату від мінімалки». 
«І якщо вона була 1400, а стане 3200, то фактично можна очікувати збільшення плати за утримання житла», – наголосила в ефірі одного з українських телеканалів парламентар. 
Щоправда, вона не спростувала тієї можливості, що цього не допустять, якщо «відірвуть тарифну ставку працівника першого розряду, залишать її на рівні 1600, про що зараз говорять».
«Я не знаю, як там буде, бо не чула і не бачила останніх розрахунків. Якщо раптом заробітна плата працівників ЖКГ буде орієнтуватись на тарифну ставку працівника першого розряду – 3200, то це зростання тарифів на все: воду, тепло, житло, вивезення сміття», – зазначила нардеп.

Коментарi

Коментарiв